(current)

Docházkový terminál


Evidence docházky a zónových vstupů pomocí docházkových terminálů a řídících jednotek přímo vyráběných u nás, s naším softwarem. Identifikace docházkový průchodů nebo zónových průchodů probíhá pomocí RFID čipů. Čip může být v různé podobě. Nejčastěji v podobě karty, nebo přívěšku. Jsme připraveni reagovat na vaše nové požadavky, co vše má hw zařízení splňovat.
zvyraz_blue

Proč docházkový terminál od nás?

  • Jsme česká společnost, která si zařízení navrhuje, používá svůj fw.
  • Návrh zařízení je velmi pečlivý, aby zařízení bylo v provozu bezproblémové
  • Každé zařízení má svoji IP adresu a můžeme vzdáleně upravovat, upgradovat, restartovat,...

Docházkový terminál


Hardwarové zažízení pro sběr docházkových a zónových průchodů.
docházkový terminál

Docházkový terminál má vlastní IP adresu na počítačové síti s interním nebo externím serverem prostřednictvím http:// adresy.
Průchody se dále zpracovávají v docházkovém systému.
V případě výpadku elektrického proudu je docházkový terminál zálohovaný vlastní baterií a uchovává si až 10 tis průchodů. Po zpřístupnění sítě dojde k dodatečné komunikaci se serverem. Tyto docházkové terminály mohou řídit až 30 přístupových snímačů, které dle nastavených práv povolí/zakáží vstup do určité části areálu, v určitém čase. Každá identifikace (karta, přívěšek) může mít časové pásma rozdělena po ½ hodině, jako nejmenší jednotka.


Technická specifikace:

technicky_terminal

Modul Přístupový systém


Podle velikosti a potřeby společnosti se skládá sestava přístupového systému na míru.
Řízení vstupu je na základě evidence jednotlivých snímačů, zón přístupu popř. skupin oprávnění. Následně k jednotlivým čipům jsou oprávnění přiřazována. Oprávnění může být v jednoduché formě typu – může/nemůže snímat docházkový průchod, může/nemůže otevřít dveře. Nebo nasazení přístupového systému může probíhat sofistikovaněji a to až na časová pásma jednotlivých elektronických médií.

Řídící jednotka
ridici_jednotka
Řídící jednotka má vlastní IP adresu na počítačové síti s interním nebo externím serverem prostřednictvím http:// adresy.
Lze touto jednotkou ovládat až 29 čteček typu RS485 a 2 čtečky typu Wiegand.

Technická specifikace:

technicky_jednotka

Společnost POSYS, spol. s r.o. má zajištěn zpětný odběr elektro-výrobků, které vyrábí dle legislativy pomocí společnosti REMA Systém, a.s..
Seznam poboček je k nalezení na web stránkách společnosti REMA Systém.