(current)

Vytváříme WEB aplikace a software pro počítač

Software je pro Windows a web prohlížeče. Software má jednotný podvozek pro zajištění stejného uživatelského ovládání při vyhledávání, třídění, nastavení sloupců tabulek, práv a dalšího přizpůsobení. Jednotný podvozek software umožňuje ekonomický zákaznický vývoj. Software je opřen o dlouholeté konzultace v oblastech docházky, údržby, nájmů a crm. Náš tým vybírá takové funkčnosti jednotlivých procesů, které pokryjí vaší potřeby společnosti ať jste malá, střední či velká firma. Docházkový systém můžeme dodávat i s námi navržený hardware - Docházkový terminál PS1. Software dodáváme ve web, windows aplikaci POSYS nebo integrovaný modul HELIOS Nephrite v rámci partnerství s Asseco Solutions,a.s. .

Docházkový systém

Docházkový systémKapacitně naplánujete vaše zaměstnance a efektivními nástroji zpracujete docházková data podle platné legislativy a mzdových pravidel společnosti. Ale i třeba je identifikujete do projektů či zakázek.
Údržba a servis zařízení

Údržba a servis zařízeníPomůžeme Vám se postarat o vlastní majetek. Spolu najdeme optimální řešení pro vaše potřeby v procesech plánování údržby či Hepldesku. Spolu budeme hlídat termíny revizí a kontrol, evidovat poruchy a sledovat náklady.
CRM

easy CRM - software pro obchodníkyPomocí CRM sledujete stav vašich obchodních případů od potenciálu přes realizaci po následnou péči o vašeho zákazníka. Můžete tvořit marketingové akce, telematketingové dotazníky,...
Docházkový terminál

Docházkový terminál, snímače a čidlaEvidence docházky a zónových vstupů pomocí docházkových terminálů a řídících jednotek přímo vyráběných u nás, s naším softwarem. Jsme připraveni reagovat na vaše nové požadavky, co vše má hw zařízení splňovat.
Stravovací systém

Stravovací systémyVyhodnotíme odpracovanou dobu zaměstnanců a podle vašich pravidel spočítáme příspěvky na stravu. Máte jídelnu? Zařídíme objednávání stravy a její výdej.
Recepce nebo vrátnice?

Recepce nebo vrátnice?Příjmáte návštěvy a potřebujete evidovat tyto osoby? Pokrývá i klíčový režim, evidence vozidel v areálu či evidence služby vrátných.
Metrologie

MetrologieEvidence měřidel pro vaše metrology. Sledujeme termíny kalibrací, ověření. Pomocí našeho systému metrologie víte aktuální stav měřidel ve vaší společnosti.
Pasportizace a nájmy

Nájmy a pasportizacePopis areálů a budov s generováním dokladů za účelem fakturace nájmů a vyúčtování energií.